Сестра, яка напросилася пожити у мене в квартирі, викинула мого кота. Я в той же день виг нала її — а вона до цих пір ображається

ИНТЕРЕСНОЕ

Сестра довго просилася пожити в моїй квартирі, і одного разу безцеремонно викинула мого кота. Він їй зачіпки на кофті поставив. Виставила її речі за поріг в той же день не замислюючись. Тепер вона дзвонить кожен день, просить вибачення і благає, але я її до себе більше не пущу. Я сама родом з селища, але після дев’ятого рвонула вступати до коледжу. Потім вийшла тут на роботу і осіла. Взяла собі квартиру в іпотеку, працюю, плачу за квартиру, без проблем. До останнього часу було без проблем. Є у мене молодша сестра, яка після одинадцятого надумала чинити до нас в місто. Перший курс вона жила в гуртожитку, але занадто весело їй там жилося, тому вона завалила сесію і благополучно була відрахована. Батьки влаштували їй прочуханку, але на наступний рік змусили надходити заново.
Відновитися з якихось причин не вийшло. Батьки взагалі хотіли, щоб вона вчилася на заочке, а весь інший час працювала в селищі, але сестра їх якось благала, щоб вступити на очку і жити у мене. Мене систер обходила два місяці, обіцяючи бути лапочкою, послушкою-помічницею і взагалі не доставляти дискомфорту, аби я підтвердила батькам, що готова її взяти жити до себе. Вмовила, я погодилася. Батьки видали мені суворі інструкції, погрозили сестрі пальцем і відбули. Перші два місяці сестра чесно виконувала свої обіцянки, а потім почала расхлябиваться. Те посуд після себе залишить, то на тусовку свінтіть, мене не попередить, то ще щось утнути. Почали з нею сваритися. Не бити ж її? Пару раз вона мене дратувала до того, що я готова була дзвонити і скаржитися батькам. Знаючи крутий татів характер, він би приїхав, забрав доньку додому і ніяка навчання їй більше не світила.

По крайней мере, за батьківські гроші. Ця загроза систр протверезив на якийсь час. Але моє терпіння не безмежне. Я вже мовчу, що на час проживання у мене сестри довелося засунути особисте життя куди подалі. Виховання не дозволяло призводити хлопця в будинок, де моя молодша сестра. Я розумію, що вона достатньо доросла і все про взаємини чоловіка і жінки знає, але мені було ніяково. Так що, коли сестра починала чудити, мені дуже хотілося погладити її по голові табуретом. Але останньою краплею, після якої я вибила її з квартири, став кіт. Ще до приїзду до мене сестри я завела кота. Підібрала його біля магазину зі зламаною лапою і облізлій шерстю, виходила, він у мене і залишився. Жив кіт у мене вже три роки. Ласкавий, гарний звір. Так, іноді міг похуліганити, але не кусав за ноги, не дряпався і не жер квіти.Максимум смикав за шпалери в туалеті.

Всі. У сестри з котом спілкування відразу почалося напружене. Він відчував себе повноправним господарем, який може лежати там, де заманеться. А тут якась двонога початку його ганяти. Кот, розумний зараза, почав цілеспрямовано валятися на її речах, намагаючись залишити більше вовни. Сестра з криками його зганяла, але бити не сміла: я їй під страхом смертної кари заборонила на кота піднімати руку. Максимум — намочити кота з пирскавки. Це передісторія. А ось історія: повертаюся я недавно з роботи, а кіт не біжить мене зустрічати. Я подумала, що його знову закрили в туалеті, але немає. Пройшла по всій квартирі — немає кота. Сестра сидить спокійно нігті фарбує. Де, питаю, кіт? А вона мені так спокійно відповідає, що виставила його за двері. Він ліг на її чорні речі, а коли вона почала його піднімати, то вчепився в них кігтями, залишивши на них зачіпки.

Сестричка психанула і викинула його за двері. Спочатку я пробіглася по під’їзду, покликала, вийшла на вулицю, там покликала — немає кота. Потім я повернулася в будинок, зібрала шмотки сестри, які попалися під руку, виставила її валізу за поріг, а слідом виставила її. Вона була в шоці, я часто обіцяла, але зробила вперше. Вважаю, що є за що. Закрила за нею двері, на очах сльози, в голові купа варіантів, що улюбленця розтерзали собаки, збила машина, з’їли бомжі, забили палицями злі люди. А сестра в двері ломиться, погрожує подзвонити батькам. Але я сама подзвонила. Тим більше, мама у нас теж та ще кошатница. Загалом, мамі я все розповіла, поставила перед фактом, що у мене більше жити сестра не буде.Тому що дістала. Мама посварила, що могла б не виставляти за двері, але потім сказала, що зараз подзвонить своєї тітки, і дасть притулок внучата племінниця. Попросила дати сестрі грошей на таксі до родички. Я пережила кілька жахливих годин, але кіт знайшовся; його, виявляється, помітили сусіди і тимчасово поселили. Сестра тепер живе у тітки, а там дама сувора, вона половину життя з зеками працювала, там не забалуєш. Вважаю, що я права. Сестра — доросла людина, повинна була зрозуміти, що зробила не так. Але вона до цих пір не зрозуміла. Сестра свято впевнена, що я проміняла її на кота, а що себе треба вести по-людськи навіть з котом — в її голову так і не прийшло.