Вона купила без дом ному каву і булочку, а він натомість дав записку, яка пере вернула її жи ття.

ИНТЕРЕСНОЕ

Іноді навіть найнезначніші речі можуть сильно вплинути на наше подальше життя.Кейсі Фішер, студентка з Нью-Гемпшира, одного разу зробила добру справу — купила бездомному каву і булочку. У відповідь, замість подяки, він засунув їй наспіх написану записку — і Кейсі остовпіла: здається, вона тільки що врятувала людині життя.Два роки тому Кейсі (яка, до речі, є молодою матусею) пішла в перерві між парами в місцевий ресторанчик, щоб купити кави. На своєму шляху вона побачила бездомного чоловіка, який просив милостиню і співав пісні на узбіччі дороги.

Ледве назбиравши долар, він відправився в той же ресторан, щоб купити кави.Всі люди шарахалися від нього, але тільки не Кейсі. Будучи по натурі дуже цікавою, вона почала розпитувати його про те, як він дійшов до такого життя.Спочатку чоловік був неговіркий, і Кейсі купила йому каву і булочку. Тоді вони проговорили близько двох годин на всі теми.Чоловік на ім’я Кріс розповів Кейсі про своє нелегке життя. Люди, як правило, обходилися з ним підло через те, що він бездомний. Він розповів їй, як його мати померла від раку, що у нього не було батька і як наркотики перетворили його в людину, яку він ненавидів.

«Кріс виявився одним з найчесніших, кого я зустрічала на своєму шляху», — пояснює Кейсі.Коли вони розпрощалися, Кріс простягнув дівчині записку, в якій було написано шокуючі слова …«Я хотів накласти на себе руки сьогодні — було надряпано на листочку кострубатою рукою, — але, завдяки тобі я не стану цього робити. Дякую тобі, прекрасна людина ».Чого варте життя чужої людини? Це не тільки ціна булочки, кава і дві години вільного часу … Кейсі вдалося зробити багато для життя цієї людини за настільки короткий термін.