Молоденька дівчина з Петербурга вийшла заміж за хлопця з Африки. Подивіться, якими вони стали сьогодн

ИНТЕРЕСНОЕ

Ліза — звичайна дівчина з Санкт-Петербурга, і її сім’я теж дуже звичайна, як і у всіх інших. Вона виросла зі своєю матір’ю, її вітчим замінив їй батька. Батьки підтримували її в усьому, вона завжди знала, що її люблять і відповідають взаємністю. Дівчинка вчилася, закінчила школу і збиралася вчитися далі. Але вступ до інституту виявився під загрозою: у неї були проблеми з англійською мовою.

Ліза вирішила, що заняття з репетитором допоможуть їй швидко підвищити рівень, і познайомилася з носієм мови, якого звали Роні.Він був родом з Гвінеї, але прилетів вчитися в Росію.Він прекрасно знав англійську мову і вже кілька років брав приватні уроки.Спочатку уроки Лізи були віддаленими, але симпатія учениці і вчителя виявилася взаємною. Вони вирішили познайомитися, спочатку виключно заради вивчення мови. Роман між ними спалахнув миттєво, і незабаром вони вже ні на хвилину не хотіли думати про розставання.

Рік по тому Ліза зрозуміла, що чекає дитину.Родичі не схвалювали її відносин. Її батьки були переконані, що цей роман нічим не може закінчитися. Як тільки вона зізналася, що вагітна, родичі були в невимовному шоці. Вони вже бачили, як коханий зникне в хмарах, і Лізі доведеться ростити малюка поодинці, та ще й з характерною зовнішністю.Коли Роні отримав диплом, він дійсно полетів на батьківщину, але постійно підтримував зв’язок з Лізою. Вони обидва чекали народження малюка, дзвонили один одному, спілкувалися по скайпу. Дитина Лізи народився вчасно, але ворожість родичів змусила її прийняти рішення поїхати до Гвінеї.

Їй було важко в Африці: Ліза не могла звикнути через клімат. Їй довелося повернутися в Росію разом з чоловіком. Через деякий час у них народилася друга дочка.Пара разом вже 7 років.Дві дочки стали для них світлом у вікні, але їхні родичі відмовилися спілкуватися з дочкою. Їх не влаштовує її вибір, але Ліза не готова розлучатися з чоловіком. Вони планують переїхати в Канаду в надії знайти там розуміння у інших людей.