У мене було три спроби вийти заміж, але кожен раз я скасовувала весілля. І на це у мене була досить серйозна причина.

ИНТЕРЕСНОЕ

Мама і сестра вважають мене психічно хво рою і наполягають на тому, щоб я пішла до психіатра. А причина цього скасування мого весілля, точніше, чергового весілля. З дитинства мама називала мене принцесою, моїми улюбленими книгами були казки. Навіть в підлітковому віці, коли однокласники вже відкрили для себе світову і художню літературу, я зависала на казках. А що відбувається в казках? Принцеса зустрічає свого принца, того єдиного, який з’являється з нізвідки. Ось і я чекала, що у мене теж так буде. Я була дизайнером, працювала у великій компанії. У мене було багато клієнтів, колег, знайомилася з різними талановитими людьми.

З одним моїм клієнтом ми довго працювали онлайн, але одного разу виникла необхідність особистої зустрічі. Ми зустрілися. Олексій мені відразу сподобався. Він був розробником сайтів, досить-таки серйозний хлопець, цікавий, хороший фахівець. Ми стали зустрічатися. Незабаром вирішили зняти разом квартиру. Мені подобалося те, що він розуміє нюанси і складність моєї роботи. Мені з ним було комфортно. Він міг, наприклад, прибирати за собою, коли я не встигала, готувати поїсти, коли прокидався раніше мене, будив з чашкою кави в руках. Ми звикли один до одного, і одного разу він запропонував мені розписатися. Я навіть не думала про це, тому здивувалася. Але не була проти. Про це дізналася мама і захотіла взяти участь. Деякі родичі теж захотіли бути присутніми.

Сестра вирішила в якості подарунка приготувати солодощі, страви. Всі очікували того самого дня. Але, за день до одруження, я задумалася. Не бути проти, не означає хотіти — на самій-то справі. Я зрозуміла, що він не мій єдиний, і скасувала весілля Потім, через деякий час, я зустріла другого свого хлопця. Цього разу ініціатива виходила від мене. Познайомилися також по роботі. Він був менеджером, високий, красивий і ставний чоловік. Я запросила його на побачення. Ми стали зустрічатися. До цього я ніколи такого задоволення не отримувала від інтимних побачень. Я стежила за собою, подобалася його друзям, сама знімала собі квартиру. Все це його підкуповувало. << З тобою підозріло добре>> — говорив він.

Він зробив мені традиційну пропозицію в колі батьків і друзів. Його сім’я теж приїхала. Вони хотіли пишної весільної церемонії. Я погодилася. Цього разу була впевнена. Але все зіпсувалося, коли одна з його родичок під час дівич-вечора, по n’яні, сказала, що колишня мого kоханого кинула його, і вийшла заміж за баrатого старого. У них було пишне весілля. Я зрозуміла причину того, чому вони хочуть пишне весілля. Це просто змагання, а я одна з головних героїнь цієї вистави. Знову скасувала весілля. І моя третя спроба. Він був господарем вет. клініки. Врівноважений, стабільний, молодий. З ним я була в гармонії. Але мене не покидало відчуття того, що він теж не той єдиний. Я відмовилася розписатися з ним. Він не влаштовував сkандалу, просто пішов. Зате великий галас влаштували мої родичі. Мама з сестрою твердять, що у мене є проблеми з психікою, що я кожен раз придумую якусь нісенітницю і скасовую весілля. За їхніми словами, так я залишуся самотньою. Але, що поробиш, якщо у мене не виникає почуття впевненості, що мій обранець-той самий, єдиний?