Моє оточення висміює мого чоловіка через його заробіток. Але всі вони не знають головний секрет мого чоловіка.

ИНТЕРЕСНОЕ

З чоловіком ми живемо в цивільному шлюбі. Мені зараз 30 років, а чоловік на п’ять років старший за мене. І живемо ми в невеликому містечку. У мене є хороша робота, стабільний заробіток, я цінний співробітник у своїй фірмі. Але так вийшло, що мій чоловік заробляє в два рази менше, ніж я. Для мене це не має ніякого значення. Ми живемо удвох і не економимо. Завжди купуємо те, що хочемо і добре живемо. Після армії мій чоловік не отримав вищої освіти і вже кілька років працює на будівництві. Роботу він свою дуже любить. Хоч і платять не так багато, але завжди вчасно.

Я дуже люблю свого чоловіка і не бачу нічого поrаного в тому, що він заробляє не так багато. Але мої друзі і родичі так не вважають. Коли мої батьки дізналися, що у нього немає вищої освіти і працює він на будівництві, то неодноразово стали вмовляти мене не вступати з ним у відносини. А коли ми стали жити разом, говорили-ні за що офіційно не виходити заміж. Друзі ж практично насміхалися над ним при кожному зручному випадку. Коли нас запрошували на заходи або вечірки вони робили вигляд, ніби мого чоловіка там немає. Мене дуже хвилює ця ситуація.

Приkро, що чоловік затримується на роботі навіть довше, ніж я, а всі мої друзі і родичі не приймають його всерйоз. Всі твердять, щоб я розлу чилася з ним і вийшла заміж за іншого. Через цю тему у нас з чоловіком останнім часом часто бувають сварkи. Я йому пропонувала вступити до університету, а потім знайти іншу роботу. Але мій чоловік всіляко відмовляється, кажучи, що цих грошей нам вистачає з головою і що він любить свою роботу. Навіть не знаю, як вчинити. З чоловіком розлу чатися через гроші не хочу, але друзі і родичі вже дуже сильно тиснуть.